mylo.lviv.ua Магазин Базові олії Рідкі базові олії Олія шипшини (50 мл.)
Версія для друку
Олія Ши (50 г.)Основа для шампуню Liquid Crystal Concentrate від 250 мл.


Показати велике зображення


Олія шипшини (50 мл.)

Ціна за (шт.): 35.00 грн.

Задайте питання з цього товару

Ботанічна назва: Rosa canina
Синоніми: Rosa rubiginosa, Роза рубігіноза, R rubirosa, Rosa mosqueta, Роза москета, Роза Каніна (тут перераховані кілька різних видів дикої троянди або шипшини, з яких отримують базову олію плодів шипшини високої якості)
Сімейство: Розоцвіті (Rosaceae)
Опис:
Колір: жовто-оранжевий або ніжний золотисто-червоний колір, рідке
Аромат: легкий специфічний запах, гіркуватий смак
Використана частина рослини: насіння
Метод отримання: холодний віджим. Рафінація.
Область виростання: росте в Андах, переважно в Чилі і Перу
Інші види:
Характеристика:
Щільність: 0.900 - 0.950
Число омилення: 169 - 191
Йодне число: 180 - 195
Олія шипшини густіє / замерзає при температурі -15 єC/-20 єC

Хімічний склад:
Містить транс-ретинову кислоту (похідна ретинолу (вітаміну А)), d-alpha Токоферол (вітамін Е), гліцерин, невелика кількість бета-каротину
Жирнокислотний склад
Насичені жирні кислоти (%)
Лауринова кислота - (С12: 0) - сліди
Міристинова кислота (С14: 0) - сліди
Пальмітинова кислота (C16: 0) - 3,6
Стеаринова кислота (C18: 0) - 1,7
Арахінова кислота (С 20:0) - 0,7
Бегеновая кислота (С 22:0) - сліди
Мононенасичені жирні кислоти (%)
Пальмітолеіновая кислота (C16: 1) - сліди
Олеїнова кислота (С18: 1) - 13,4
Ейкозенова кислота (С20: 1) - сліди
Поліненасичені жирні кислоти (%)
Лінолева кислота (С 18:2) - 43,6
Ліноленова кислота (С18: 3) - 36,2

Косметична дія
Підходить для жирної (не в чистому вигляді), сухої, чутливої і проблемної шкіри, а так само при розширених порах. Корисно для подразненої шкіри. Відновлює зволоженість сухої шкіри. Рекомендується для догляду за шкірою навколо очей і губ.
Олія шипшини володіє потужними регенеруючими властивостями і корисно в ситуаціях, коли необхідне відновлення клітин шкіри:
• Зменшує шрами і усуває дефекти шкіри. Робить менш помітними постакне, шрами післяопераційні шрами, сліди від опіків і порізів. Має здатність регенерувати клітини шкіри, сприяє загоєнню ран, покращує колір і еластичність шкіри.
• Уповільнює процеси старіння - запобігає появі зморшок, гусячих лапок, обвисання шкіри, а так само допомагає боротися з уже наявними ознаками старіння шкіри і фотостарінням.
• Допомагає від пігментних плям, у тому числі викликаних вагітністю.
• Робить розтяжки менш помітними.
Олія шипшини нормалізує внутрішньоклітинний обмін, перешкоджаючи накопиченню шкірою продуктів розпаду і ферментів старіння, підвищує імунітет шкіри, володіє сонцезахисними властивостями.
Відновлює блиск і м'якість волосся, значно покращує стан волосся пошкоджених в результаті фарбування, знебарвлення, хімічної завивки, дії сонця і несприятливих умов навколишнього середовища.
Зміцнює нігті.
Додавання олії шипшини у масляні суміші зменшує їх жирність.

Цілюща дія
Клінічні дослідження показали, що олія шипшини містить необхідні поживні речовини які роблять цю олію винятково корисною у випадках коли необхідна регенерація тканин, поліпшення кольору шкіри, зменшення шрамів.
Використовується як протирубцевий засіб при всіх типах: гіпертрофічних, гіперхромних, келлоідих, а так само при старих шрамах. Допомагає при подразненнях шкіри викликаних тертям.
Допомагає при лікуванні екземи, псоріазу, нейродерміту; допомагає при проблемах шкіри викликаних рентгенотерапією (запалення, потемніння шкіри). Використовується при гінгівітах, стоматитах, а також при тріщинах сосків, пролежнях, трофічних виразках, дерматитах; прекрасний засіб для потрісканої шкіри
Відновлює шкіру після опіків
Застосовується зовнішньо при пролежнях, трофічних виразках гомілки, дерматитах, при неспецифічному виразковому коліті (в клізмах)

Олія шипшини надає загальнозміцнюючу дію, стимулює неспецифічну резистентність організму, посилює регенерацію тканин і синтез гормонів, зменшує проникність судин, приймає участь у вуглеводному та мінеральному обміні, має протизапальні, а також імуностимулюючі властивості щодо гуморального і клітинного імунітету.

Методики застосування
Може використовуватися в чистому вигляді, але частіше застосовується в сумішах як добавка, не більше 10%. Добре змішувати з горіховими базовими оліями, наприклад, лісового горіха, і цю суміш використовувати як базову.

Зовнішньо. Змочені марлеві серветки накладають на уражені ділянки шкіри.
При лікуванні неспецифічного виразкового коліту олію шипшини вводять за допомогою клізми по 50 мл щодня або через день.
При дерматитах поряд з місцевим лікуванням препарат приймають всередину по 1 чайній ложці 2 рази на день.
При лікуванні неспецифічного виразкового коліту олію шипшини вводять за допомогою клізми по 50 мл щодня або через день.
Для лікування сухої екземи для забезпечення більшого ефекту на 10 мл олії шипшини додайте 5 крапель олії лаванди.
Дві-три краплі олії шипшини, завдані ввечері на очищене від косметики особа, допоможуть запобігти утворенню нових зморшок і розгладять вже наявні неглибокі зморшки, а також забезпечать шкіру всіма необхідними живильними речовинами. Радять класти під очі
Найкраще застосування цієї олії - під очима і в області рота. Але з ним потрібно поводитися дуже обережно. У малій кількості нанесіть на необхідне місце або, додавши в масло-основу, створіть суміш для масажу.
Шрами і розтяжки - масаж двічі на день, перші результати можуть з'явитися вже через 4 тижні, значних поліпшень можна очікувати через 3-6 місяців.

Запобіжні заходи:
Не застосовувати в чистому вигляді при жирній шкірі і схильності до акне, так як на шкірі, схильної до прищів, олія може спровокувати їх збільшення.
При лікуванні шрамів застосовувати масло шипшини бажано, після того як рана затяглася, на відкриті рани застосовувати не рекомендується.

Термін зберігання: 12.2011. Зберігати в темному прохолодному місці. Мінімізувати доступ кисню.

Країна-виробник: Німеччина.