mylo.lviv.ua

Натуралне мило, основа, олї та інше до миловаріння у Львові та УкраїніОснова для мила, луг

 Базові олії

 Ароматизатори, запашки

 

Барвники / Глітери

Барвники / Глітери

 


Декор


Силіконові форми

Інвентар миловара


Інвентар миловара

Упаковки, флакони


Упаковки, флакони

 

Мило із натуральних компонентів

Миловаріння зараз набуває все більшої популярності. Готувати мило своїми руками це не лише вигідно, але і дуже захоплююче заняття. Спробувати вивчити технологію можна на представленому сайті і по відповідних рецептах приготування мила. Домашнє мило завжди буде відповідати вашим потребам і особливостям вашої шкіри. Зволоження, очищення або ж оригінальний вигляд - все це Ви можете створювати самі.

Які інгредієнти входять до складу мила, як зробити домашнє мило, як оформити його в подарункову упаковку - все це Ви знайдете на сторінках цього сайту.

Мило ручної роботи - це завжди корисний подарунок, який запам'ятовується, і яким Ви зможете здивувати своїх рідних і друзів. Це натуральна косметика, зроблена з любов'ю.

Здивувати своїх коханих Ви зможете самостійно приготованими бомбочки для ванної, які зроблять Ваш відпочинок у вихідний день незабутнім. Створити для себе аромат, що збадьорить, і втілити його в тонізуючій бомбочці для ванни. Придумати нові рецепти, нові аромати і незвичайне оформлення, все це Ви зможете на нашому сайті.

Мило своїми руками - це нове захоплююче хобі, яке Ви освоїте тут, що подарує вам радість і гарний настрій!

 

 

Замовити і купити: мильну основу, запашки (ароматизатори), базові олії (масла), барвники та ін., Ви можете на даному сайті. Ми являємося постачальниками відповідних товарів по Західних областях України, в тому числі у Львові  та Львівській області.