Масло Виноградних кісточок
Олія Виноградних кісточок
Купити олію Виноградних кісточок
Має протизапальну, антисептичну, бактерицидну, зволожуючу, тонізуючу дію. Використовується для догляду за жирною, проблемною і пористою шкірою. | |
Лікувальні властивості: | Олія має сильну протизапальну, відновлюючу дію. Сприяє омолодженню, підвищенню пружності шкіри, усунення зморшок. Підтримує баланс жирів і вологи в шкірі. Сильний антиоксидант. Детальніше... |
Складники: | Містить вітаміни групи C, B, A, D, PP, P, K Детальніше... |
Протипоказання: | Індивідуальна непереносимість |
Рецепти: | Мило: Мило-шампунь "Трав'яне" |
Товари: | |
Поєднання: | Можна використовувати як самостійний засіб, а також у поєднанні з ефірними оліями: апельсин, мандарин, грейпфрут, неролі, рожеве дерево, лаванда, пачулі, розмарин, кипарис тощо. Детальніше... |
2. Детальна інформація
Олійку дістають холодним методом з насіння винограду. Олія легка, має високу проникаючу здатність, підходить для будь-якого типу шкіри, особливо жирної.
2.1 Лікувальні властивості (детально) (вверх)
Олія має такі властивості:
- Виражену антиоксидантну дію
- Укріпляє капіляри
- Покращує кровообіг
- Антиалергічну та протизапальну дію
- Сечогінний та антистресовий засіб
- Нормалізує обмін речовин, виводить шлаки, солі, сечову кислоту, полегшуючи симптоми подагри, остеохондрозу, артрозу.
У наслідок того, що цей екстракт є одним з найбільш активних комплексних антиоксидантів натурального походження, олійка здатна відновлювати функціональну активність кожної клітини, тосу високо ефективна як при внутрішньому, так і при зовнішньому застосуванні.
Олія тонізує, освіжає мляву і в'ялу шкіру, зволожує пересушену шкіру і сприяє розгладженню зморшок. ЇЇ використовують для догляду за жирною, проблемною і пористою шкірою.
Ефективна при дерматитах, стрептодермії, вугрової висипки і ущільненнях, а також в якості базової основи для масажних сумішей при целюліті.
В якості інгредієнта її застосовують в косметичних засобах для тонкого, ламкого і пошкодженого волосся.
2.2 Складники (вверх)
Хімічний склад (основні компоненти):
- Протеїн
- Вітаміни C, B, A, D, PP, P, K
- Натуральний хлорофіл
- Антиоксиданти (проціаніди)
- Катехини
- Глюкоза
- Фруктоза
- Ка, Na, Ca, Fe, Mg, Mn, Co
- Токофероли
- Ензими
- Фітонциди
- Протеїни
- Каротиноїди
Жирнокислотний склад:
- Лінолева кислота - 58-78%
- Олеїнова кислота - 12-28%
- Пальмітинова кислота - 5-10%
- Стеаринова кислота - 3-6%
- Пальмітолеіновая кислота - менше 1,2%
- Ліноленова кислота - менше 1%
- Арахінова кислота - менше 1%
Олія з виноградних кісточок має найвищу серед усіх відомих олій і продуктів вміст лінолевої кислоти (до 78%).
У маслі таїться справжній скарб, природа сконцентрувала в ньому найцінніші вітаміни, мікроелементи, жирні кислоти, дубильні речовини.
Має високу (до 135 мг%) вміст вітаміну Е (одна столова ложка олії забезпечує денну потребу організму в цьому вітаміні).
Містить рослинний пігмент хлорофіл, який має тонізуючу дію, підсилює основний обмін, стимулює відновлення уражених тканин.
2.3 Поєднання та застосування (вверх)
Виноградне масло володіє дуже широким спектром застосування. В якості харчового рослинного масла його використовують для заправки салатів і холодних страв. Добре підходить для маринування м'яса і риби, ідеально підходить для смаження та випічки, оскільки не змінює свої властивості при високих температурах.
Може застосовуватися в чистому вигляді, в суміші (1:1) з рослинними оліями або в якості основи для розчинення ефірних масел.
1. Антицелюлітний масаж: 1 ст. л. олії Виноградних кісточок, 3-6 крапель ефірних масел апельсину, мандарину або грейпфруту. Або на 2 ст. л. жирної основи, додати по 2-3 каплі ефірних олій герані, ялівцю, лимону і фенхелю (можна по 3 каплі ефірних масел лаванди, пачулі та розмарину і 2 каплі ефірного масла кипариса)
2. Маски при вугровій висипці: 1 ст. л. олії Виноградних кісточок, 2-3 краплі каюпутової ефірної олії. Накладати на шкіру просочені сумішшю серветки на 15-20 хв
3. Маски для зволоження шкіри та усунення зморшок: 1 ст. л. основи-масла, додати по 1 каплі ефірних олій неролі і рожевого дерева. Накладати на них просочені сумішшю серветки на 15-20 хв
4. При в'янучій, дуже сухій шкірі: змішати жирні масла "Виноградних кісточок", "Жожоба", "Авокадо", "Паростків пшениці" як 1:1, або з додаванням до них (на 1-2 ст. л.) по 1-2 каплі одного чи двох з ефірних масел: каяпута, ромашки, іланг-ілангу, ліметта, розмарину, лаванди, лимона, або по 2-3 каплі ефірних масел ялівцю і троянди. Просочені маслом серветки накладати на уражені ділянки шкіри 1-2 рази на день на 20-25 хв