Вівсяний ПАР (Proteol ОАТ PF) INCI: Sodium Lauroyl Oat Aminoacids Зовнішній вигляд: світла, злегка замутнена рідина Колір: блідо-жовтий Запах: легкий, характерний рН: 6,5-7,5 Зміст хлоридів: 2-5% Консерванти: немає Безпека для навколишнього середовища: повністю Біорозкладний.
Рекомендований введення: - Засоби для вмивання: до 10% - Засоби для демакіяжу очей: 5% - Гель для душу: як моно-ПАР 15-25%, як спів-ПАР 5-15% - Шампунь: як моно-ПАР 15-25%, як спів-ПАР 5-15%
Вівсяний ПАР - ніжний сурфактант, отриманий ацилированням амінокислот вівса. Це піноутворюючий аніонний ПАР, в кілька разів менше агресивний в порівнянні зі звичними аніонними ПАРами, такими як SLS.
Утворює рясну густу і ультрам'яку вершкову піну для м'якого очищення шкіри і волосся. Є чудовим піноутворюючим агентом в складних умовах (жорстка вода, сильно забруднене волосся). Навіть при використанні в якості со-Пава зберігає свої відмінні спінюючої властивості.
М'якість вівсяного пава проявляється в щадному відношенні до шкіри і слизової оболонки очей. Вівсяний ПАР добре переноситься, не змінює бар'єрні функції шкіри, завдяки чому може бути використаний у всіх ніжних очищаючих формулах. В результаті проведених випробувань було встановлено, що цей ПАР не змінює структуру багатого білками рогового шару і підтримує повну цілісність шкірного бар'єру, тобто Вівсяний ПАР не є руйнівним ПАВом, на відміну від інших аніонних ПАВов. Вівсяний ПАР рекомендований для розробки пінних продуктів, призначених для шкіри дітей і чутливої шкіри дорослих.
Застосування в косметиці: - Засоби для інтимної гігієни - М'який шампунь для частого використання - Гель для душу для нормальної і чутливої шкіри - Очищаючі серветки для зняття макіяжу для чутливої шкіри - Дитячий шампунь - Дитяча пінка для ванни - Гель для вмивання обличчя для всіх типів шкіри
Рекомендації щодо застосування: рекомендований відсоток введення в рецептуру 5-20%, однак він не викликає будь-яких проблем навіть при концентраціях, що перевищують 20%. В якості основного пава - 15-25%, в цьому випадку рекомендується поєднувати його з глюкозидами (деціл-, капріліл-) для стійкості піни і введення активів без порушення реологічних властивостей продукту. У шампуні рекомендується додавати кондиціонуючі добавки. При зайвому закисленні кінцевого продукту можливе випадання осаду у вигляді білих пластівців.
|